in

WTFWTF LOLLOL LoveLove OMGOMG CryCry CuteCute

MEVJMUN – İstanbul Başvuruları Açıldı!

MEV Koleji Özel Basınköy Koleji’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan MEVJMUN konferansı için heyecanlı bir duyuru! 27-28 Nisan 2024 tarihlerinde düzenlenecek bu etkinlik, Birleşmiş Milletler modeli kapsamında ortaokul öğrencilerini dünya meseleleri üzerine düşünmeye ve çözümler üretmeye davet ediyor. Konferansın resmi dili İngilizce olacak, böylece genç delegeler uluslararası bir platformda fikirlerini paylaşma fırsatı bulacaklar.

Bu özel etkinlik, MUNTürkiye’nin JMUN ev sahibi projesi kapsamında okullar arası bir konferans olarak hayata geçiriliyor ve katılımcılara MUNPoint sistemi aracılığıyla QR kodu içeren doğrulanabilir sertifikalar sunulacak. Bu sertifikalar, katılımcıların konferanstaki rollerini ve başarılarını resmi bir şekilde kanıtlamalarına olanak tanıyacak.

Eğer bu benzersiz deneyimin bir parçası olmak istiyorsanız, başvurularınızı https://www.munpoint.com/muns/mevjmun adresi üzerinden yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve destek için ise bize WhatsApp üzerinden +90 552 604 16 86 numarasından ulaşabilirsiniz. Genç delegeleri dünya meselelerine çözüm bulmaya çağıran bu konferansta sizleri de aramızda görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz!

 

 

What do you think?

Written by MUNTurkey.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

1 Day MUN – JMUN Project 2024

Online Chair Training IX 30-31 March 2024