Mayıs MUN Eğitimi

Çilem Akar MUN Eğitimleri

Mayıs 2021 MUN Eğitim Programı

Mayıs eğitimleri 1, 6, 8, 9 ve 15 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek. Eğitimler akşam 16.00 ile 22.00 arasındadır.

Zoom linkleri eğitmenler tarafından WhatsApp veya telegram ile gönderilecek.

Değişiklik ve iptal talepleriniz için lütfen eğitmeninize en kısa zamanda ulaşın. Eğitmen bilgileri sınıfların üst kısmında yazmaktadır. Her sınıf 49 kişiden oluşmaktadır. Sınıflarda boş yer görünüyorsa lütfen eğitmeninizle iletişime geçin.

 

Sınıf 1: Seviye Ortaokul 9 Mayıs 2021 Seren Anaçoğlu Saat 16.00 – 22.00

Seren Anaçoğlu Instagram: https://www.instagram.com/serenmomsonn/

Seren Anaçoğlu E-mail: serenanacoglu24@gmail.com

  1. Emin Veli Elçim
  2. Burcu Soyalan
  3. Can Demir
  4. Ömer soner
  5. Ege Çınar Karatepe
  6. Zeynep Duru YILDIRIM
  7. Yiğit Dizdar
  8. Ege göksel
  9. Aslı Durgutlu
  10. Musab Nihat Yılmaztürk
  11. Elif Özdeş
  12. Elanur Aslan
  13. Demir Alp Budak
  14. Aysel Naz Otuzoğlu
  15. Yusuf Selim ELİAĞIR
  16. Metehan Kutlu
  17. Doruk Özkuzukiran
  18. Tuğçe Karaçeper
  19. Rüya Kadıgil
  20. Berivan yılmaz
  21. Zeynep Naz Şahin
  22. Aslı Irmak Coşar
  23. Yağmur naz güngör
  24. Nisa abay
  25. Zeynep Ece UĞANTAŞ
  26. Defne Dinçel
  27. Demir Atınç Tucer
  28. Eda Türk
  29. Elif Kurt
  30. Asya Demircioğlu
  31. Bilge Doğa Gümüş
  32. Çağan Karaşın
  33. Dilara Erat
  34. Doruk Efe Kalaycı
  35. Ege Doruk Besir
  36. Mercan Üçer
  37. Metehan çolak
  38. Rabia ispenoğlu
  39. Yasin Berke Obalı
  40. Zeynep Naz Şahin
  41. Zeynep Ece UĞANTAŞ
  42. Ada Dengiz
  43. Ada Kılıç
  44. Bengü belhan
  45. Defne ışıl adaş
  46. Ebrar tulga
  47. Melis Beren Van
  48. Zeynep Duru YILDIRIM
  49. İrem Zehra Kuzu
  50. DEFNE AYDOĞDU
  51. Miray Özdönmez
  52. Mehmet Efe Merdi

Sınıf 2: Seviye Lise Yeni Başlayan A1-A2 – 6 Mayıs 2021 Berkay Korkmaz Saat 16.00-22.00

Berkay Korkmaz Instagram: https://www.instagram.com/berkayyykorkmaz/

Berkay Korkmaz E-mail: berkaykorkmaz02@gmail.com

  1. Afra Çelebi
  2. Ahmet Oğuzhan Öztürk
  3. Ali Eren Kılıç
  4. Almina nur Köroğlu
  5. Alperen İSMAİLVELİOĞLU
  6. Arife Aslı Taşer
  7. Aslınur Ruhi
  8. Beyza Sabancı
  9. Beyza Yıldız
  10. Beyzanur Aktaş
  11. Burçin Çokal
  12. Cahit Gökkaya
  13. Cemile ERKAL
  14. Cengizhan Göktürk
  15. Ceren karasalih
  16. Damla Demirtaş
  17. Delal Yumuşak
  18. Deniz Beren Güler
  19. Didem Koçak
  20. Dilara Dede
  21. Ebrar Meryem Topuz
  22. Edanur Yiğit
  23. Efsun eylül demir
  24. Elif Çifci
  25. Elif Sude Çınar
  26. Elif Ünal
  27. Elif Yatıkç
  28. Elvan Çakır
  29. Eslem Tokerler
  30. Esma Nur Dilek
  31. Esma Yaren Cantürk
  32. Eylül Sena Altunsaray
  33. Eymen Yağız Öztürk
  34. Gamze Şimşek
  35. Gülse Sarıkaya
  36. Gülsedanur Bacak
  37. Gülsena Kiren
  38. Gülşah Güney
  39. Melike Koçkesen
  40. Metehan Elbaşı
  41. Nisan Ergin
  42. NURSENA KAHRAMAN
  43. Ömer Faruk bilecen
  44. Rukiye SAYMAZ
  45. Sude Gül Çelik
  46. Sude Tobuz
  47. Sude Topcu
  48. Tolgahan Sarı
  49. Zehra Şahin

Sınıf 3: Seviye Lise Yeni Başlayan A2-B1 Tarih 8 Mayıs 2021 Saat 16.00 – 22.00 Eğitmen: Dürdane Deniz Nur Berk

Dürdane Deniz Nur Berk Instagram: https://www.instagram.com/deniznurlana/

Dürdane Deniz Nur Berk E-mail: dnthorhild@gmail.com

  1. Aden nisa kaya
  2. Ahmet kıymık
  3. Akile Yaren Yemişen
  4. Asena Ceylan
  5. Asude Yıldız
  6. Aybüke Tursun
  7. Aylin Sevi
  8. Halil Taştekin
  9. Hatice özbek
  10. Havin İnce
  11. helinsu çalışkan
  12. İpek Bozdoğan
  13. İrem Celasin
  14. Mélisa Çine
  15. Merve Şeker
  16. Meryem Kaman
  17. Nazlı Dönmezkuş
  18. Nazlı Sadık
  19. Neşe Serbest
  20. Nigar Orhan
  21. Nil Yardımlı
  22. Nisa Alsaç
  23. Nisa Ataş
  24. Nisanur Altun
  25. Nur Bulut
  26. Pelin Demirer
  27. Rahime Kübra Kılıç
  28. Saniye Melek Kıvanç
  29. Sarenur Bağcı
  30. Sena Özgün
  31. Serra Karabaş
  32. Sıla Kurucu
  33. Sinem Biner
  34. Sudenaz Yanık
  35. Süeda Dündar
  36. Şerife Gökkaya
  37. Tuğçe Keskin
  38. Ümmü Gülsüm Teker
  39. Ümran Şenol
  40. Vesile Şimşek
  41. Yabuz Selim Uzan
  42. Yağmur Bilgiç
  43. Yiğit Safa Gün
  44. Zeynep arman
  45. Zeynep Işık Altınışık
  46. Zeynep Mağralı
  47. Zeynep Özdamar

Sınıf 4: Seviye Lise Yeni Başlayan A2-B1 Tarih 8 Mayıs Saat 16.00 – 22.00 Eğitmen Utku Savaşan

Utku Savaşan Instagram: https://www.instagram.com/utkusavasan/

Utku Savaşan E-mail: utkusavasan@gmail.com

  1. Aysima Ruveyda Çinar
  2. Ayşe Karaçor
  3. Ayşe Nil Kurt
  4. Berat Çakır
  5. Berfin Azra Özçelik
  6. Berra yılmaz
  7. Beytullah YILMAZ
  8. Beyza Erel
  9. Beyza Havva İlhanoğlu
  10. Beyza varol
  11. Cemre Yaprak Borucu
  12. Ceren Sultan Coşkun
  13. Çilem Baytekin
  14. Damla Nur Kurban
  15. Deniz Uskudar
  16. Duygu Kara
  17. Ece OPÇİN
  18. Efe Tol
  19. Elif ÇELİK
  20. Esra Avcı
  21. Eylül Nazlı
  22. Fatma Begüm Uzunpınar
  23. Fatma Ceylin Yücel
  24. Fatma Nur Cengiz
  25. Feyza İrem Tiken
  26. Furkan Cevad Azaklıoğlu
  27. Gülseren Güney
  28. Hafsanur YanıkHatice
  29. Kübra Çetinkaya
  30. İlayda sur
  31. İlknur Aydın
  32. Kevser Dönmez
  33. Kübra Göker
  34. Leyla Nilgün Ağaçkoparan
  35. Mehtap han
  36. Melike baraçkılıç
  37. Melike Şener
  38. Meriç Ece Çalışkan
  39. Miray Öztüncer
  40. Muhammed Recep Kahraman
  41. Nazlı Aydın
  42. Nefise Büşra KAYA
  43. Nefise Polatöz
  44. Nur Yener
  45. Nurçin Özgül
  46. Nurgül Küçükdoğru

Sınıf 5: Seviye Lise Yeni Başlayan B1 Tarih: 15 Mayıs 2021 Saat 16.00 – 21.00 Eğitmen Irmak Karadoğan

Irmak Karadoğan Instagram: https://www.instagram.com/irmakkaradogann/

Irmak Karadoğan E-mail: irmak.karadogan@fmvisik.k12.tr

  1. Alperen Ali Çelebi
  2. Arda Karatepe
  3. Aselana Chursanova
  4. Ayşe Koç
  5. Begüm Ecem Çakır
  6. Beren Say
  7. Beren Şahin
  8. Burcu Pınar Kaçar
  9. Damla Gündüz
  10. Damlagül Doğrusöz
  11. Defne Sude Ergani
  12. Defne Yüksel
  13. Ece Naz Yıldırım
  14. Ecem Ecevitoğlu
  15. Ecenur Dağ
  16. Elif Çınar
  17. Elif ece Özbir
  18. Esma Buket Barlaz
  19. Ezgi Ceren Akyüz
  20. Ezgi Erk
  21. Fatma Nur OĞUL
  22. Havva Eylül Gündüz
  23. Nisa Tekinay
  24. Özge Ceda Şahin
  25. Özlem Demir
  26. Pekol Toprak Aydın
  27. Pembe Nur Küçük
  28. Rabia ispenoğlu
  29. rukan çiçek
  30. Ruveyda Sorar
  31. Sena atam
  32. Sena Kaya
  33. Senanur Çalışan
  34. Sevde Beğen
  35. Sevdenur Bıyıkcı
  36. Sevil Mamedovha
  37. Seyidxanım Şahverdiyeva
  38. Simay Gelen
  39. Şerife elif rana Akgül
  40. Tuana Aydın
  41. Yağmur Akman
  42. Yaren Sungur
  43. Yıldız Ceylan
  44. Zeynep Ablay
  45. Zeynep Kanbur
  46. Zeynep Rana Kumaş
  47. Zeynep Yıldırım
  48. Zinet Helin Karal

Sınıf 6: Seviye Lise Yeni Başlayan B2-C1 Tarih 8 Mayıs 2021 – Saat 16.00 – 22.00 Eğitmen Burak Güllü

Burak Güllü Instagram: https://www.instagram.com/burakygzgll/

Burak Güllü E-mail: gulluburakyagiz@gmail.com

Katılımcılar:

  1. Bahareh yousefzadeh
  2. Evfa Gök
  3. Ferda Küçükomuzlu
  4. Hira Öykü Demirhan
  5. İnci Çelebi
  6. İpek Kaya
  7. Lidya Coşan
  8. Mehmet Akif Evran
  9. Mehmet zehir
  10. Merve Çetinel
  11. Mina Derin Kaplan
  12. miray akın
  13. Mislina CANÖZER
  14. Muhammed Onur Özgökçe
  15. Nehir Gülen Yıldız
  16. Saliha Soysal
  17. Sermet Sevil
  18. Sevval Yoruk
  19. Sudenur Karaman
  20. Şevval Sıla Eltaş
  21. Toprak Tuna Demir
  22. Tuana Cevizkaya
  23. Tuana TurhanUtku
  24. Haktan Bozdemir
  25. Vildan Akbudak
  26. Yağmur Gülay Erdoğan
  27. Zeynep Karakoç
  28. Cemre Inci Guzeldere

Sınıf 7: Seviye Lise Tecrübeli  B1-B2 Tarih: 15 Mayıs 2021 Saat 16.00 – 22.00 Eğitmen İnci Su Aslan

İnci Su Aslan Instagram: https://www.instagram.com/incisuaslann/

İnci Su Aslan E-mail: incisu.aslan@fmvisik.k12.tr

  1. Alp Emre Eyrikaya
  2. Begüm Ecem Çakır
  3. Gülden Erva Mermer
  4. Hazal Epözdemir
  5. İrem Korkmaz
  6. Nilay Gelen
  7. Nisa Gül Akpınar
  8. Nisa Tekinay
  9. Nur Selen Tezer
  10. Pelin Yeşiloğlu
  11. Rabia Durmuş
  12. Rumeysa Tuana Atalay
  13. Sıla Yılmaz
  14. Sümeyra Soylu
  15. Zeynep Neval Uğraş
  16. Deniz Yıldırım
  17. Bade Yenidoğan
  18. Lgın Oğuz
  19. Dila Tanrıcan
  20. Orkun Yündem

 

Sınıf 8: Seviye Lise Tecrübeli  B2-C2 Tarih: 8 Mayıs 2021 – Saat 16.00 – 22.00 Eğitmen Dicle Naz Acu

Dicle Naz Acu: https://www.instagram.com/_diclenazacu_/

Dicle Naz Acu: diclenazacu@gmail.com

  1. Ahnet Gevher
  2. Aleyna Elena Sarı
  3. Arda Argün
  4. Atahan Önaçan
  5. Azra Serin
  6. Berilay Özdemir
  7. Berk Aykural
  8. Ceylin naz solmaz
  9. Ela Ceren Yurtlu
  10. Enes Can
  11. Fatma Yurdakul
  12. İlyas Kemal YAZICI
  13. Mehmet Akif Sarıgül
  14. Melike Elif KUTLU
  15. Naz Altuna
  16. Pelin Yeşiloğlu
  17. Sarp Kaya
  18. Sergen Gayretli
  19. Sıla Karakaya
  20. Şevval Betül Süzer
  21. Zeynep Akgül
  22. Zeynep İphar
  23. Zeynep Sanem Güney
  24. Zeynep Süeda Alka

Sınıf 9: Seviye Üniversite Yeni Başlayan  A1 – A2 Tarih: 8 Mayıs 2021 – Saat 16.00 – 21.00 Eğitmen: Azranur Ercin

Azranur Ercin: https://www.instagram.com/e.azranur/

Azranur Ercin: ercinazranur@gmail.com

1. Aleyna Ulusinan
2. Bahar Utuş
3. Başak Alkış
4. Betül Kulmaç
5. Beyza Musluk
6. Buket Güntay
7. Büşra Akbulut
8. Canan Şahinol
9. Cansu Apaydın
10. Cemile Muvafık
11. Derya Çağlar
12. Ebrar Türk
13. Elif Özlem Bağcı
14. Emine Kıran
15. Esmanur Ercan
16. Esra Parkın
17. Fatmagül Aydın
18. Gülsün Saymaz
19. Haluk Cihan Alpaslan
20. Hamza Turhan
21. Hanife Yıldız
22. İlay Çelik
23. İlyas Devecioğlu
24. İnci Ergenç
25. Kerem Kazancıoğlu
26. Meliha Altun
27. Melisa Tekiner
28. Meltem Demir
29. Mence Muldur
30. Merve Dinçer
31. Mustafa Özdemir
32. Nasuh Ceylan
33. Neslişah Coşkun
34. Özlem Beşiktaş
35. Sena Demir
36. Sevilay Efil
37. Sila Dökme
38. Sultan İşci
39. Şebnem Gür
40. Şerife Gökkaya
41. Şeyma Karahan
42. Şeyma Kesikbaş
43. Tugba Arıçam
44. Tuğba Kayar
45. Tutku Öz
46. Yıldız Uçar
47. Zeynep Genç
48. Zozan Akdoğan
49. Züleyha Yavuzyiğitoğlu

 

Sınıf 10: Seviye Üniversite Yeni Başlayan  A2 – B1 Tarih: 8 Mayıs 2021 – Saat 16.00 – 22.00 Eğitmen İrem Emir

İrem Emir Instagram: https://www.instagram.com/irememiir/

İrem Emir E-mail: irem.emir@ug.bilkent.edu.tr

  1. Aslı Nur Gürdal
  2. Ayşe Delikkafa
  3. Başak Yaralı
  4. Beyza Nur Kurt
  5. Bilge Yılmaz
  6. Cavidan Qaniyeva
  7. Çiğdem Pal
  8. Deniz Başak Türk
  9. Deniz Başak Türk
  10. Derya Çağlar
  11. Dilan Akdağ
  12. Dilara Tosun
  13. Ece Acar
  14. Ecenur Kaya
  15. Elif Irem Akdoğan
  16. Elif Irem Akdoğan
  17. Elif Melisa Kıymık
  18. Elif Neslişah Sefer
  19. Esin Çevik
  20. Esma Porsuk
  21. Faith Mutlu
  22. Fatma Karakoyun
  23. Fatma Rukiye Yeşiloğlu
  24. Gülsüm Dağlı
  25. Hilal Aksu
  26. Hilal Balci
  27. Hüseyin Akhoy
  28. İkbal Şahin
  29. Melike Ay
  30. Melis Eren
  31. Nazlı Aksu
  32. Nazlı Yılmaz
  33. Nisa Naz Kütükçü
  34. Nurcan Altay
  35. Nurşen Halitoğlu
  36. Onur Diştaş
  37. Özge Nur Yumuşak
  38. Rabia Taslak
  39. Rumeysa Öztürk
  40. Seçil Yılmaz
  41. Sedanur Akçay
  42. Serdar Doğan
  43. Sümeyye Özdemir
  44. Umut Yusuf Karazeybek
  45. Vildan Saraç
  46. Volkan Zdin
  47. Yağmur Güllü
  48. Zehra Canlı

Sınıf 11: Seviye Üniversite Yeni Başlayan  A2 – B1 Tarih 1 Mayıs 2021 – Saat 16.00 – 22.00 Eğitmen Kiyan Rezazadeh

Kiyan Rezazadeh Instagram https://www.instagram.com/toastymane/

Kiyan Rezazadeh E-mail: kiyanrezazadeh39@gmail.com

 

  1. Şevval Uysal
  2. Ali Seyrek
  3. Alkan Tufandöken
  4. Arya Miray Cebe
  5. Ayşenur Ünlüer
  6. Başak Yaralı
  7. Berk Karaburç
  8. Beyza Sak
  9. Beyza Sak
  10. Burcu Kömürcü
  11. Büşra Köyüstü
  12. Büşra Nur Altınbay
  13. Büşra Yeşil
  14. Ceylin Erol
  15. Damla Kaya
  16. Doğa Tuncaelli
  17. Elif Buğlem Sürücü
  18. Elif Nur Kılıçaslan
  19. Emir Tekin
  20. Ezgi Kumraltekin
  21. Funda Aktaş
  22. Furkan Adanur
  23. Gamze Atum
  24. Gizem Güzelce
  25. Gizem Peker
  26. Havva Ayan
  27. İclal Şatır
  28. İlksen Ecem Ada
  29. Kazım Köse
  30. Kübra Uçar
  31. Mehmet Yanık
  32. Melek Ergünay
  33. Melis Evirgen
  34. Melisa Doğan
  35. Melisa Öztürk
  36. Melisa Tuday
  37. Mert Baysal
  38. Neslihan Yeşilotalı
  39. Pelin Akifoğlu
  40. Rabia Tok
  41. Rümeysa Akbaş
  42. Seçil Saçalar
  43. Sena Çelik
  44. Sude Deniz Uzun
  45. Şölə Allahverdiyeva
  46. Tuna Tekmen
  47. Yavuz Göker
  48. Yelda Özcan
  49. Zeynep Şengül

Sınıf 12 Seviye: Üniversite B1 – B2 Tarih 9 Mayıs 2021 – Saat 16.00 – 22.00 Eğitmen Ali Sukan

Ali Sukan Instagram: https://www.instagram.com/alisukann/

Ali Sukan E-mail: ali.sukan@sj.k12.tr

 

  1. Abdülkadir Pala
  2. Ahsen Tabakoğlu
  3. Alihan Demir
  4. Aybike Berra Baş
  5. Ayşe Zülal Özer
  6. Ayşenur Arı
  7. Aytac Hasanova
  8. Betül Emol
  9. Betül Seçkin
  10. Beyza Gül Bekil
  11. Buse Kamalı
  12. Ecenur Ateş
  13. Edanur Kesicioğlu
  14. Emine Bozkurt
  15. Emine Oflaz
  16. Emire Güzel
  17. Gülistan Yeni
  18. Gülseren Özdemir
  19. Güray Tutan
  20. Halit Kafadar
  21. Hasibe Aka
  22. Hediye Karagöz
  23. İlayda Güneş
  24. Kudryat Yakubov
  25. Mehmet Taşdemir
  26. Melisa Bahar
  27. Merve Asan
  28. Merve Kayserilioğlu
  29. Münire Müminoglu
  30. Nazlı Yaltay
  31. Nazlı Yılmaz
  32. Özge Türkten
  33. Pakiza Baghirova
  34. Rabia Karataş
  35. Sena Alpay
  36. Serap Uçma
  37. Seray Özmen
  38. Şeyma Ceren Durdu
  39. Şeyma Ceren Durdu
  40. Tolga Aydın
  41. Vasfiye Sezer
  42. Yasemin Bozkır
  43. Yasemin Bozkır
  44. Yasemin Bozkir
  45. Yunus Canerik
  46. Zejnep Kamberi
  47. Zeynep Erdoğan
  48. Zilan Uçar

Sınıf 13: Seviye Üniversite  Yarı Tecrübeli Tarih 8 Mayıs 2021 – Saat 16.00-22 Eğitmen Altay Özkut

Altay Özkut Instagram: https://www.instagram.com/altayozkut/

Altay Özkut E-mail: altay.ozkut@terakki.k12.tr

 

  1. Alperen Avşar
  2. Aslı Işık
  3. Ayşe Uzdoğan
  4. Aytac Hasanova
  5. Aytaj Alasgarli
  6. Ayten İsmayilova
  7. Berçim Yaramış
  8. Büşra Nur Kut
  9. Cansu Yürüten
  10. Ebru Uzun
  11. Edanur Özdamar
  12. Efe Yiğit Özön
  13. Gizem Kılıç
  14. Hande Nur Dedeşin
  15. İrem Bilir
  16. Kudret Merve Ergin
  17. Merve Başbuğ
  18. Merve Nur Uğurlu
  19. Nurdan Kılınçer
  20. Rüveyda Yıldız
  21. Sude Asya Gül
  22. Şevval Uzkurt

MUN eğimi yedek başvuru formu:

https://forms.gle/LUgvGNhkDJdX4PfL6

Written by MUNTurkey.com

The Global Reset Forum

Frontend Submission