Haziran 2021 MUN Eğitim Programı

Haziran eğitimleri 5 ve 9 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek. Eğitimler akşam 18.00 ile 22.00 arasındadır. Eğitim başlama saatlerinde değişiklik olabilir. Lütfen eğitmeninizle iletşimde olun.

Zoom linkleri eğitmenler tarafından WhatsApp veya telegram ile gönderilecek.

Aşağıda ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri için ayrı ayrı sınıfları görebilirsiniz.

Değişiklik ve iptal talepleriniz için lütfen eğitmeninize en kısa zamanda ulaşın. Eğitmen bilgileri sınıfların üst kısmında yazmaktadır. Her sınıf 49 kişiden oluşmaktadır. Sınıflarda boş yer görünüyorsa lütfen eğitmeninizle iletişime geçin.

Sınıf 1: Haziran Ortaokul  5 Haziran Saat: 19.00 – 22.00 Eğitmen Seren Anaçoğlu

Seren Anaçoğlu Instagram: https://www.instagram.com/serenmomsonn/

Seren Anaçoğlu E-mail: serenanacoglu24@gmail.com

  1. Asya Çoban
  2. Berfin Avşar
  3. Büşra Tunç
  4. Cemil Musa
  5. Çağla Satı
  6. Ecem Kalyoncu
  7. Ela Güner
  8. Esmanaz Doğrul
  9. Fatma Elif Pepeç
  10. Göksenin Boyraz
  11. Hande Gülcan
  12. Hüsnü Efe Tuncer
  13. Mehmet Arıkan
  14. Mehmet Emir Yüksel
  15. Naz Dahak
  16. Nur Yelda Karaca
  17. Raziye Yiğit
  18. Vildan Başar
  19. Zeynep Azra Dindar

Sınıf 2: Haziran Lise Yeni Başlayan A1 – A2 Tarih: 5 Haziran 21.00 Saat: 19.00 – 21.00 Berkay Korkmaz

Berkay Korkmaz Instagram: https://www.instagram.com/berkayyykorkmaz/

Berkay Korkmaz E-mail: berkaykorkmaz02@gmail.com

  1. Alisya Düven
  2. Arzu Gül
  3. Aslı Çelik
  4. Aslı Hezenci
  5. Aslı Sözer
  6. Ayşe Nur Bezgin
  7. Ayşe Ten
  8. Ayşenaz Bilgin
  9. Ayşenaz İşçi
  10. Ayşenur Doğan
  11. Azize Fakıoğlu
  12. Azra Gülüşür
  13. Bengü Nazay Kaynar
  14. Berat Türker
  15. Beril Erkan
  16. Berke Bulgurluoğlu
  17. Berna Gürbüz
  18. Berra Deniz
  19. Berrak Aydın
  20. Betül Güngör
  21. Betül Öz
  22. Büşra Güvel
  23. Cemre Usta
  24. Elifsu Çiçek
  25. Emine Yeşildal
  26. Faruk Turlin
  27. Fatımatül Zehra Can
  28. Fatmanur Muslu
  29. Gizem Uçar
  30. Hılal Dedeoglu
  31. Kerem Kutay Ertuğrul
  32. Mercan Reyhan Bakırcı
  33. Merve Adıgüzel
  34. Nihal Kılıç
  35. Nur Ergin
  36. Ozan Berk Akşahin
  37. Saliha İkbal Akman
  38. Sena Aslan
  39. Sena Davarcı
  40. Sıla Aydın
  41. Şevval Cingöz
  42. Taha Eren Yılmaz
  43. Ümmügülsüm Angün
  44. Yasemin Zeybek
  45. Zehra Ak
  46. Zeynep Naz Kesici
  47. Zeynep Suzan Gül
  48. Zeynep Şule Çakır
  49. Zeynep Yılmaz

Sınıf 3: Haziran Lise Yeni Başlayan A2 Tarih: 5 Haziran 2021 Saat: 19.00 – 21.00 Eğitmen: Dürdane Deniz Nur Berk

Dürdane Deniz Nur Berk Instagram: https://www.instagram.com/deniznurlana/

Dürdane Deniz Nur Berk E-mail: dnthorhild@gmail.com

 

  1. Bilgegül Özdemir
  2. Elif İrem Barak
  3. Elif Zeynep Ates
  4. Emirhan Akyol
  5. Eren Yıldırım
  6. Esila Mina Uzun
  7. Esmanur Şen
  8. Eylül Naz Kuş
  9. Feyzanur Avcı
  10. Gizem Dağlı
  11. Gülsüm Eskiköy
  12. Gülşah Aydoğmuş
  13. Hatice Zümre
  14. Haticenur Ebsar İnanır
  15. Irem Doğru
  16. İkra Nur Atılkan
  17. İrem Çınar
  18. Mehmet Akif Kurt
  19. Melis Pastırmacıoğlu
  20. Melisa Köse
  21. Meriç Kamar
  22. Merve Özer
  23. Meryem Fırat
  24. Mihraç Yılmaz
  25. Minel Ateş
  26. Miray Çetin
  27. Musab Çetinkaya
  28. Mustafa Safa Tüzün
  29. Nazlı Su Adıgüzel
  30. Nehir Yıldız
  31. Nisanur Doğan
  32. Oğulcan Balakar
  33. Ömer Tekir
  34. Ramazan Duran
  35. Selin Tanrıverdioğlu
  36. Simay Dengiz
  37. Sinem Diller
  38. Sude Bölükbaşıoğlu
  39. Sultan Kabcı
  40. Şeyma Nur Dağdelen
  41. Şilan Yaman
  42. Umut Tuncer
  43. Ülviye Karakuş
  44. Yağmur Bilgiç
  45. Yaren Dilara Aras
  46. Yasemin Betül Odabaş
  47. Yeliznur Kara
  48. Zehra Erkuş

Sınıf 4: Lise Yeni Başlayan A2 – B1 Tarih: 9 Haziran 2021 Saat: 19 – 21.00 Eğitmen: Irmak Kaynar

Irmak Kaynar Instagram: https://www.instagram.com/irmakk_ka/

Irmak Kaynar E-mail: 0.irmakka.4@gmail.com

  1. Abdullah Temeloğlu
  2. Abdulrahman Akdoğan
  3. Ahmed Said Şimşek
  4. Ahmed Sami Übeyli
  5. Ahmet Faruk Köseoğlu
  6. Ahmet Farul Gürdal
  7. Ahsen Kaplan
  8. Arife Sena Osanmaz
  9. Aysu Şahin
  10. Ayşegül Ertan
  11. Aytac Həsənova
  12. Azra Nur Tekbaş
  13. Bahar Özdemir
  14. Başak Bozan
  15. Berkcan Berdan
  16. Berna Kaspar
  17. Betül Danışmaz
  18. Beyzanur Souksu
  19. Burak Sevdi
  20. Büşra Kaya
  21. Cansu Dur
  22. Cansunur Yumşak
  23. Ceren Yavuz
  24. Ceyda Cebeci
  25. Ceyda Meral Ateş
  26. Damla Korkmaz
  27. Defne Çoban
  28. Derin Berfin Durmuş
  29. Derya Taşbaşı
  30. Ebru Şahin
  31. Edanur Avar
  32. Ela Polat
  33. Elif Asya
  34. Elif Kelişli
  35. Elif Sena Tuna
  36. Eray Özdemir
  37. Erdem Dayıoğlu
  38. Eslem Cici
  39. Esma Çapuk
  40. Esma Yılmaz
  41. Esra Bıyıklı
  42. Eylül Aydın
  43. Eylül Gözde Akar
  44. Eylül Güneş
  45. Fatıma Zehra Çinici
  46. Zehra Karataş
  47. Zeynep Doğan
  48. Zeynep Sena Aydıngöz
  49. Zeynep Üzümcü

 

Sınıf 5: Lise Yeni Başlayan B1 – B2  Tarih: 9 Haziran 2021 Saat: 19.00 – 21.00 Eğitmen Irmak Karadoğan

Irmak Karadoğan Instagram: https://www.instagram.com/irmakkaradogann/

Irmak Karadoğan E-mail: irmak.karadogan@fmvisik.k12.tr

Irmak Karadoğan Instagram:

 

  1. Ada Aydın
  2. Ahmet Okan Tok
  3. Aleyna Acar
  4. Atakan Kenanoğlu
  5. Berkay Gündüz
  6. Berra Aslan
  7. Betül Kulak
  8. Ceren Çiçek
  9. Defne Karakaş
  10. Dilara Başusta
  11. Doğukan Şavk
  12. Elif İrem Kurban
  13. Enes Türker
  14. Eren Yaman Kendi
  15. Esma Elif Koç
  16. Fadime Şevval Korkmaz
  17. Firdevs İnal
  18. Hatice Kübra Çetin
  19. Kıvanç – Ateş
  20. Meryem Şeker
  21. Mısra Özçelik
  22. Muhammed Faran Yetim
  23. Özge Özlü
  24. Özgü Güneri
  25. Sevde Özbek
  26. Sibel Maden
  27. Sinem Özer
  28. Sude Naz Bulut
  29. Sude Özen
  30. Sudenaz Binbuğa
  31. Sümeyra Nur Özcan
  32. Şevval Nur Karpuzcu
  33. Şeyma Köse
  34. Şeyma Nur Divan
  35. Tuana Selin Ulutaş
  36. Tuğba Yıldırım
  37. Tunahan Kır
  38. Tülin Çınar
  39. Yağmur Er
  40. Yasemin Mansoori
  41. Yusuf Sayılır
  42. Zehra Coşkun
  43. Zehra Sayın
  44. Zeynep Kılıç
  45. Zeynep Kutlu
  46. Zeynep Mina Yıldırım
  47. Zeynep Rana Kumaş

 

Sınıf 6: Lise Yeni Başlayan B2 – C1 – C2 Tarih: 9 Haziran Saat: 19.00 – 21.00 Eğitmen İnci Su Aslan

İnci Su Aslan Instagram: https://www.instagram.com/incisuaslann/

İnci Su Aslan E-mail: incisu.aslan@fmvisik.k12.tr

  1. Aminur Rashid Khan
  2. Cemile Erkal
  3. Duru Naz Akkaya
  4. Esra Uğur
  5. Eşman Ok
  6. Hale Şenol
  7. Kuzey Egemen Zengin
  8. Kübra Avcil
  9. Rojin Hiranur Akboğa
  10. Tola Asan
  11. Yağmur Yapıcıoğlu
  12. Yunus Emre Balcı
  13. Yusuf Aksu
  14. Zehra Bayram
  15. Zeynep Ateş
  16. Zeynep Buse Büber
  17. Zeynep Eroğlu
  18. Zeynep Mina Kalender
  19. Zeynep Sude Bal
  20. Zülal Özdil

Sınıf 7: Lise Tecrübeli A2 – B1 Tarih: 5 Haziran 2021 Saat: 19.00 – 21.00 Eğitmen Dicle Naz Acu

Dicle Naz Acu: https://www.instagram.com/_diclenazacu_/

Dicle Naz Acu: diclenazacu@gmail.com

  1. Azra Akgedik
  2. Badel Bezirci
  3. Cemre Nina Aganiyazov
  4. Cemre Nur Tekin
  5. Cemre Tanrıkulu
  6. Ceyda Kahya
  7. Derin Durmuş
  8. Esma Ceren Avcı
  9. Esma sena ekşi
  10. Huriye akkuş
  11. İdil Su Memiş
  12. Livza Aşar
  13. Sıla Uzunlar
  14. Sudenur Yıldırım
  15. Zeynep Revna Külahcı

Sınıf 7.1 : Lise Tecrübeli B1 – B2 Tarih: 9 Haziran 2021 Saat: 19.00 – 21.00 Eğitmen Burak Yağız Güllü

Burak Yağız Güllü Instagram : https://www.instagram.com/burakygzgll/

Burak Yağız Güllü E-mail: gulluburakyagiz@gmail.com

  1. Alara Altan
  2. Aslı Müge Öztürk
  3. Bahar Altındağ
  4. Berfu Özcan
  5. Deniz Aşıcı
  6. Deniz Uz
  7. Elif Deniz Göztok
  8. Göknil Sıla Doğan
  9. Hilal Peri
  10. İsmail Berkay Elma
  11. Mehmet Emre Budulgan
  12. Merve Topcuoğlu
  13. Müzeyyen Firdevs Sümer
  14. Nil Ergün
  15. Zehra Yıldırım

Sınıf 8: Lise Tecrübeli B2 – C2 Tarih: 5 Haziran Saat 19.00 – 21.00 Eğitmen Utku Savaşan

Utku Savaşan Instagram: https://www.instagram.com/utkusavasan/

Utku Savaşan E-mail: utkusavasan@gmail.com

  1. Melike Elif Kutlu
  2. Ahmet Öztekin
  3. Alara Vilson
  4. Beril Kılıç
  5. Efe Sakarya
  6. Göksu Kavlu
  7. Irem Akay
  8. Rana Arman
  9. Rozem Dila Aydoğdu
  10. Sim Ekin Begenirbaş
  11. Suyan Alara Abacı
  12. Tayyibe Atçeken
  13. Zehra Ergen
  14. Zeynep Senturk
  15. Zeynep Demirlioğlu
  16. Zeynep Genç
  17. Zeynep Kelekci
  18. Zeynep Öztürk

Sınıf 9: Üniversite Yeni Başlayan A1 – A2 Tarih: 6 Haziran 19.00 – 21.00 Seren Anaçoğlu 

Seren Anaçoğlu Instagram: https://www.instagram.com/serenmomsonn/

Seren Anaçoğlu E-mail: serenanacoglu24@gmail.com

  1. Aslı Bağrıaçık
  2. Aslı Duman
  3. Aysun Bingöl
  4. Ayşenur Kılınç
  5. Ayşenur Ravza Efe
  6. Çağla Gider
  7. Çağla Orbay
  8. Derya Baklacı
  9. Dilek Özdemir
  10. Gül Gençay
  11. Gülpembe Doğan
  12. Gülsün Saymaz
  13. Hacer Ozge Turan
  14. Hatice Nur Tabakçı
  15. Hazar Mustafa Kartopu
  16. Hazar Mustafa Kartopu
  17. İkbal Fatıma Çat
  18. İnci Dursun
  19. İpek Tarsus
  20. Kübra Yalçınkaya
  21. Melek Ovseme
  22. Melek Öztel
  23. Merve Betül Bilge
  24. Muazzez Yılmaz
  25. Muhammet Sivri
  26. Müge Çevirgen
  27. Nazlıcan Taş
  28. Recep Yıldız
  29. Rumeysa Toprak
  30. Semanur Taran
  31. Sena Sezgin
  32. Sevda Bahar Savur
  33. Sinem Keptiğ
  34. Şevval Avcı
  35. Tolgahan Kocaman
  36. Ümüş Ayyüce Gökgün
  37. Yurdagul Durmus
  38. Zehra Nur Aslantürk
  39. Zeynep Erenkuş
  40. Zeynep Tutkal

Sınıf 10: Üniversite Yeni Başlayan B1 Tarih: 5 Haziran 2021 Saat 19.00 – 21.00 Eğitmen Altay Özkut

Altay Özkut Instagram: https://www.instagram.com/altayozkut/

Altay Özkut E-mail: altay.ozkut@terakki.k12.tr

 

  1. Ahmet Gül
  2. Ayda Yıldız
  3. Ayşe Yılmaz
  4. Ayşegül Öztekin
  5. Ayşen İrem Şensoy
  6. Ayşenur Demir
  7. Ayşenur Sarıaltın
  8. Betül Korkmaz
  9. Beyza Keçilioğlu
  10. Buse Koçyiğit
  11. Cansu Yaşaroğlu
  12. Cemre Erdoğan
  13. Ceren Deniz
  14. Ecem Çelikel
  15. Ekin Doğan
  16. Emre Öztunç
  17. Enes Demir
  18. Esen Şahin
  19. Fidan Məmmədzadə
  20. Filiz Erdoğan
  21. Filiz Saraç
  22. Gülbahar Aydoğan
  23. Hazal Canyiğit
  24. Hilal Çoktutal
  25. Meva Kurt
  26. Nesligül Arıcı
  27. Niran Savcı
  28. Pınar Güven
  29. Seher Oyanıker
  30. Selenay Polat
  31. Senem Biçer
  32. Sevgi Elmalıoğlu
  33. Sıla Sürmeli
  34. Şevval Petikli
  35. Şükran Akbulut
  36. Tuana Görgülü
  37. Ülkü Toprak
  38. Yaren Akbaba
  39. Zeynep Akil
  40. Zeynep Melike Güçlü

Sınıf 11: Üniversite Yeni Başlayan ve Tecrübeli B2-C2 Tarih: 5 Haziran 2021 Saat 19.00 – 21.00  Eğitmen Ali Sukan 

Ali Sukan Instagram: https://www.instagram.com/alisukann/

Ali Sukan E-mail: ali.sukan@sj.k12.tr

 

  1. Açelya Göktepe
  2. Ahsen Yumuk
  3. Ayse Ayrancılar
  4. Ayşenur Oyuncakçı
  5. Batuhan Saydam
  6. Betül Bahçeci
  7. Beyza Dede
  8. Cansu Serttaş
  9. Ceren Köroğlu
  10. Damla Büşra Aksu
  11. Didem Diller
  12. Duygu Meral
  13. Ebru Uyaroğlu
  14. Eda Akdeniz
  15. Elifgül Güven
  16. Eylem Sayan
  17. Eylül Karabulut
  18. Ezgi Karadaş
  19. Feride Yalçın
  20. Habibe Öztel
  21. Hande Demircan
  22. Iremnur Cesur
  23. İlhan Deniz Çetiner
  24. İlksen Ecem Ada
  25. Kader Sevindik
  26. Kübra Yaşar
  27. Mehmet Kuleli
  28. Merve Nur Çiftçi
  29. Mustafa Taşkesen
  30. Müşerref Özhan
  31. Nazlı Tek
  32. Neslihan Rana Köşker
  33. Neval Karaduman
  34. Ömer Demir
  35. Özge Demir
  36. Ravza Nur Gün
  37. Ravza Nur Gün
  38. Sadettin Durmuş Talipoğlu
  39. Selinay Bozkurt
  40. Sena Kesgin
  41. Sena Yalçın
  42. Sevgi Horozoğlu
  43. Sıla Aslan
  44. Sude Kıtlık
  45. Şeyma Çoşkun
  46. Şule Betül Budak
  47. Tayfun Can Kapanlı
  48. Tolga Şahin
  49. Zeynep Aleyna Akbay

İsminiz listede yoksa yedek listede olabilirsiniz. Yedek liste en kısa zamanda açıklanıyor… Takipte kalın.

 

MUN eğitimi yedek başvuru formu:

https://forms.gle/LUgvGNhkDJdX4PfL6