float1

Services

We help you to promote your conference by adding your conference to our calendar, putting your conference to featured conferences, creating a new page for your conference, preparing posters and videos and sending e-mail to our members!

Logo siyah

Our work

See the work we do to promote your MUN conference in Turkey. Be inspired to join us on our mission to make your conference a better one.

Ocean-Squid

Contact us

Contact us to see what we can do for you. We can help you by giving you free advice or you can join us on a retreat.


Services


Our Work


Contact us

Profile of MUNTurkey.com

The importance of MUN conferences held at the secondary & high school level and university level has increased on a large scale in the education field recently.
As MUNTurkey.com, we are working to provide the efficient match between MUN participants and MUN organizations. We promote MUN conferences around the world and present all valuable conferences to the participants. Furthermore, MUN organizators may benefit from a wide range of products from adding the conference to the calendar to providing a full IT service by establishing a professional website. There are different promotion packages prepared for MUN organizators. Please visit MUNTurkey.com for further details.

 

The contribution of MUNTurkey.com’s Partnership & SponsorshipMUNTurkey.com is the biggest MUN Community based in Turkey serving to more than 2.000 domestic and international members. We are planning to offer you more participants by promoting your conference with the wide range of products that we offer. Our primary plan is to send direct e-mails to our members and use social media posts to promote your conference and increase your application number.
Besides, MUNTurkey.com will be always with you during the conference in case you need any further assistance.

 

MUNTurkey.com – Biz Kimiz? Ne Yapıyoruz?

Son yıllarda eğitim ve öğretimde ilköğretim, orta öğretim ve üniversite seviyelerinde yapılan konferansların önemi oldukça arttı. MUNTurkey.com ailesi olarak, MUN konferanslarının öğrencilerin ve eğitmenlerin gelişiminde çok önemli rol oynadığını ifade etmek isteriz. Gerek kişisel gelişim gerekse yabancı dil gelişiminde MUN ve benzeri konferansların rolü oldukça fazladır.
Biz, hem konferans organizatörleri hem de katılımcılar için en doğru eşleşmeyi sağlamaya çalışıyoruz. Konferansların tanıtımını tüm üyelerimize yapıyor ve katılımcılara geniş bir konferans yelpazesi sunuyoruz. Aynı zamanda organizatörlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Örneğin, MUN organizatörleri için farklı tanıtım paketleri oluşturulmuştur. Web sitesi kurulumuna kadar uzanan geniş ürün yelpazesini öğrenmek için Promotion ekibimize info@munturkey.com mail adresi üzerinden ulaşmanız yeterli olacaktır. Amacımız ticari amaç gütmeyerek, Türkiye’deki ve dünyadaki öğrencilerin ve eğitmenlerin, Model United Nations ve benzeri konferanslara ulaşımını kolaylaştırmak ve ihtiyaç duydukları takdirde sorularına ve sorunlarına çözüm bulmaktır. MUNTurkey.com’u eğitim amacıyla yayın yapan, toplum yararına çalışan, kurumsal değil amatör ruhla ve bireysel emeklerle çalışan bir web sitesi / blog olarak görebilirsiniz.

• Sponsorluk & Partnerliğin Konferansınıza Katkısı

MUNTurkey.com konferanslara “Medya Partneri & Sponsporu” oluyor! Yerli ve yabancı 2000’i aşkın üyesi & takipçisi olan MUNTurkey.com Türkiye’de aktif olarak faaliyet gösteren en büyük MUN Topluluk oluşumudur. Sunduğumuz geniş ürün yelpazesi ile konferansınızın tanınırlığını arttırmayı ve böylece daha fazla kişiye ulaşmasını hedefliyoruz.
Amacımız, bu yerli & yabancı 2000’i aşkın üyemize tanıtım e-mailleri göndererek konferansınıza yapılan başvuru sayınızı arttırmaktır.
Aynı zamanda PR ekibimiz ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacaktır.

MUN TAKVİMİ

MUN takvimimizde, Türkiye’de düzenlenen tüm JMUN ve MUN konferanslarını görebilirsiniz.

MUN Takvimi için Tıklayın

MUN Değerlendirme Sayfası

Ayrıca konferansa katıldıktan sonra MUN Review (Değerlendirme) sayfasından ilgili konferansla ilgili yorumları görebilir ve konferansa oy verebilirsiniz.

MUN Değerlendirme Sayfası için Tıklayın

MUN Rehber Sayfası

Ayrıca yeni başlayan MUN delegeleri ve eğitmenleri, MUN tutorial sayfasındaki tüm dökümanlardan ve videolardan ücetsiz yararlanabilir.

MUN Rehber Sayfası için Tıklayın

Her türlü sorunuzda yanınızda olacağımızı lütfen unutmayın. info@munturkey.com email adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

MUNTurkey.com